Activitats esportives del 23 al 25 de febrer 2018

Dies: del 23/02/2018 al 25/02/2018

Població: Amposta

 

DIVENDRES, 23/02/2018
PAVELLÓ-SALA ANNEXA

21.00

TENNIS TAULA
CTT AMPOSTA PREFERENT – GIMNASTIC B
CTT AMPOSTA 2ª DIV.- SALOU

 

DISSABTE, 24/02/2018
FASES COMARCALS MONTSIÀ I TERRITORIALS TERRES DE L’EBRE 2016/2017
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
ESPORTS D’ASSOCIACIÓ

MINI BÀSQUET

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

9h

BENJAMÍ – 25.02.17

CB ALCANAR

CB AMPOSTA

Pav. Alcanar.

10H

BENJAMÍ

CB TORTOSA B

CB TORTOSA A

Temple

 

 

 

 

 

9h

ALEVI M + F

CB AMPOSTA

CB AMPOSTA FEM

Sala 1 – P.3

 

ALEVI M + F

CB TORTOSA FEM

CB RAPITENC

Temple

10H

ALEVI M + F- 25.02.17

CB ALCANAR

CB TORTOSA A

Pav. Alcanar.

 

ALEVI M + F

CB TORTOSA b

REPOSA

 

FUTBOL SALA

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

10H

PRE + BENJAMÍ

CIPTE ALCANAR PR

AE LA SENIA

P.E.2

11H

PRE + BENJAMÍ

CFS AMPOSTA

CIPTE ALCANAR

P.E.1

 

 

 

 

 

 

ALEVI

CFS RAPITENC

ESPORT FUTSAL

P.E.2 - SUSPÈS

10H

ALEVI

AE LA SENIA

CIPTE ALCANAR

P.E.1

 

ALEVI

CFS AMPOSTA

REPOSA

 

 

 

 

 

 

 

INFANTIL + CADET

ESPORT FUTSAL CM

CIPTE ALCANAR

P.E.1 SUSPÈS

9H

INFANTIL + CADET

CFS RAPITENC

AE LA SENIA

P.E.2

 

INFANTIL + CADET

CFS TORTOSA SAC

CFS AMPOSTA CM

Pav. Ferreries

11H

INFANTIL + CADET

ESCOLA QUERETES

ESCOLA MASSALIO

Escola Queretes

9h

INFANTIL + CADET

CFS AMPOSTA

C.ROJA TORTOSA

P.E.1

11H

 

INFANTIL -CADET

CFS RAPITENC

CIPTE ALCANAR

P.E.2 P. 27.01.18

 

 

 

 

 

HANDBOL

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

 

INFANTIL MIXTE

 

 

 

 

 

 

 

 

ESTADI

9.30 0 FUTBOL ALEVI E
CF AMPOSTA E- TORTOSA
FUTBOL ALEVI C
CF AMPOSTA C –REMOLINS BITEM
PAVELLÓ – SALA 1

10.15 BÀSQUET PREINFANTIL
CB AMPOSTA – REUS DEPORTIU
ESTADI

11.00 FUTBOL BENJAMI C
CF AMPOSTA C- OLIMPIC MORA D´EBRE

FUTBOL ALEVI A
CF AMPOSTA A –MAS PELLICER
ESTADI
1
12.30


15.00
FUTBOL JUVENIL A
CF AMPOSTA – ROQUETENC

FUTBOL CADET B
CF AMPOSTA B- EL PERELLÓ

PAVELLÓ – SALA 1

15.00 FUTBOL SALA JUVENIL B
CFS AMPOSTA– ALCANAR
PISTES EXTERIORS

16.00 FUTBOL SALA
CAMPIONAT LOCAL
PAVELLÓ – SALA 2

16.00


17.00
HOQUEI PREBENJAMI B
CHQ AMPOSTA – VALLS

17H HOQUEI MPREBENJAMI A
CHQ AMPOSTA - ESPLUGA
PAVELLÓ – SALA 1

17.00 HANDBOL ALEVI MASCULI
CH AMPOSTA – BORDILS
ESTADI

17.00 FUTBOL INFANTIL B
CF AMPOSTA B – MORA LA NOVA
PAVELLÓ – SALA 2

18.00 HOQUEI ALEVI
CHQ AMPOSTA – SANT JOSEP
PAVELLÓ – SALA 1

19.00 BÀSQUET SOTS 21
CB AMPOSTA –CANTAIRES TORTOSA
PAVELLÓ – SALA 2

20.00 HOQUEI SENIOR
CHQ AMPOSTA – VILAFRANCA

 

DIUMENGE, 25/02/2018
ESTADI

10.00
FUTBOL ALEVI F
CF AMPOSTA F– JESUS Y MARIA B

FUTBOL ALEVI B
CF AMPOSTA B – DERTUSA

11h30 FUTBOL ALEVI D
CF AMPOSTA D- LA SENIA
PAVELLÓ – SALA 1

12.00 BÀSQUET SENIOR
CB AMPOSTA – REUS DEPORTIU
PAVELLÓ – SALA 1 i SALA 2


15.15

15.15

16.30

17.00

17.30

18.45

20.00

FUTBOL SALA FINALS COPA TARRAGONA

FINAL CADET - SALA 1 –

FINAL JUVENIL - SALA 1 –

FINAL ALEVI - SALA 2 –

FINAL INFANTIL - SALA 1-

FINAL FEMENI - SALA 1 –

FINAL SENIOR - SALA 1 –

ESTADI

17.00 FUTBOL PRIMER EQUIP
CF AMPOSTA –HOSPITALET INFANT

Tipus activitat: Esport


Amposta.info, el digital de la ciutat d´Amposta des de 1998 (Terres de l´Ebre)

correu electrònic
Informació i avís legal

Amposta.info