Activitats esportives del 19 al 21 de gener 2018

Dies: del 19/01/2018 al 21/01/2018

Població: Amposta

 

DIVENDRES, 19/01/2018
PAVELLÓ-SALA ANNEXA

21.00

TENNIS TAULA
CTT AMPOSTA PREFERENT – CORNUDELLA
CTT AMPOSTA SEGONA – ULLDECONA B

 

DISSABTE, 20/01/2018

FASES COMARCALS MONTSIÀ I TERRITORIALS TERRES DE L’EBRE 2017/2018
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
ESPORTS D’ASSOCIACIÓ

 

 

 

JORNADA

6

 

 

 

DATA

20/01/2018

MINI BÀSQUET

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

 

 

 

 

 

9H

BENJAMÍ

CB AMPOSTA

CB ALCANAR

Sala 1 – p.1

10H

BENJAMÍ

CB TORTOSA A

CB TORTOSA B

Temple

 

 

 

 

 

 

ALEVI M + F

CB TORTOSA B

CB TORTOSA A

Temple

 

ALEVI M + F

CB TORTOSA FEM.

CB ALCANAR

Temple

 

ALEVI M + F

CB RAPITENC

CB AMPOSTA FEM.

Pista Patí Rapi.

 

ALEVI M + F

CB AMPOSTA

REPOSA

 

 

 

 

 

 

12h30

INFANTIL MASCULÍ

AMPA COLLBLANC

ALFACS- LA RAPITA

Pav.La Canonja

 

JUVENIL M,ASCULÍ

 

 

 

FUTBOL SALA

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

11H

PRE + BENJAMÍ

CIPTE ALCANAR

CFS AMPOSTA

P.E.2

12H

PRE + BENJAMÍ

AE LA SENIA

CIPTE ALCANAR PR

P.E.1

 

 

 

 

 

10H

ALEVI

CIPTE ALCANAR

CFS RAPITENC

P.E.2

11H

ALEVI

ESPORT FUTSAL

CFS AMPOSTA

P.E.1

 

ALEVI

AE LA SENIA

REPOSA

 

 

 

 

 

 

9H

INFANTIL + CADET

CFS AMPOSTA

CFS RAPITENC

P.E.1

9H

INFANTIL + CADET

CIPTE ALCANAR

AE LA SENIA

P.E.2

10H

INFANTIL + CADET

ESPORT FUTSAL CM

CFS TORTOSA SAC

P.E.1

11H

INFANTIL + CADET

ESCOLA MASSALIO

CFS AMPOSTA CM

Escola Massalio

11h

INFANTIL + CADET

ESCOLA QUERETES

C.ROJA TORTOSA

Escola Queretes

 

 

 

 

 

HANDBOL

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

13h

INFANTIL MIXTE

TARRAGONA HC

CH AMPOSTA MX

Pav. St Salvador

 

 

 

 

 

     
ESTADI 9.30 FUTBOL BENJAMI - JOCS ESCOLARS
CF AMPOSTA BLANC- RAPITENCA
PISTA ATLETISME 10.00 CONTROL ATLETISME
PAVELLÓ – SALA 1

10.15 BÀSQUET PREINFANTIL
CB AMPOSTA – EL CARME
ESTADI

11.00 FUTBOL ALEVI F
CF AMPOSTA F – JESUS CATALONIA B
FUTBOL ALEVI D
CF AMPOSTA D – ALCANAR B
PAVELLÓ – SALA 1

12.00 BÀSQUET JUNIOR MASCULI
CB AMPOSTA – MANYANET REUS
PAVELLÓ – SALA 2

12.00 FUTBOL SALA BENJAMI
CFS AMPOSTA – LAGUNA
ESTADI

12.30 FUTBOL CADET B
CF AMPOSTA B– JESUS Y MARIA
ESTADI

15.30 FUTBOL INFANTIL B
CF AMPOSTA B– RAPITENCA C
PISTA ATLETISME- CAMP RUGBI
16.00 RUGBI
TAUS AMPOSTA - CASTELLÓ
PISTES EXTERIORS

16.00 FUTBOL SALA
CAMPIONAT LOCAL
PAVELLÓ – SALA 1

16.00


17.30
FUTBOL SALA ALEVI
FS AMPOSTA A– MED. CAMBRILS

FUTBOL SALA INFANTIL
FS AMPOSTA - SALOU

PAVELLÓ – SALA 2

19.00 HOQUEI INFANTIL
CHQ AMPOSTA – CUBELLES
PAVELLÓ – SALA 1

19.00 FUTBOL SALA JUVENIL A
CFS AMPOSTA – CASTELLVELL

 

DIUMENGE, 21/01/2018
AL CASINO
9.30
ESCACS
2CATALANA – CEA AMPOSTA A – UE CAMBRILS
1TERRIT. – CEA AMPOSTA B – DUES AIGÜES
3TERRIT. - CEA AMPOSTA C – CEA AMPOSTA E
3 TERRIT. – CEA AMPOSTA D- CA BENICARLO B
ESTADI

10.00 FUTBOL JUVENIL A
CF AMPOSTA A– JESUS Y MARIA
PAVELLÓ – SALA 1

11.00 BÀSQUET
ENTRENAMENTS PDP
ESTADI
12H
12.00


12.00
FUTBOL PREBENJAMI ROIG – JOCS ESCOLARS
CF AMPOSTA ROIG–RAPITENCA - CAMP ANNEX-

FUTBOL INFANTIL A
CF AMPOSTA A – JESUS Y MARIA

ESTADI

17.00 FUTBOL PRIMER EQUIP
CF AMPOSTA – BATEA
PAVELLÓ – SALA 1

17.00


18.30
FUTBOL SALA FEMENI
FS AMPOSTA – CFS AGRAMUNT

HANDBOL JUVENIL FEMENI
SANT JOAN D´ESPI

Tipus activitat: Esport

Organitza: Regidoria d’Esports


Amposta.info, el digital de la ciutat d´Amposta des de 1998 (Terres de l´Ebre)

correu electrònic
Informació i avís legal

Amposta.info