Activitats esportives del 17 al 19 de novembre 2017

Dies: del 17/11/2017 al 19/11/2017

Població: Amposta

 

DIVENDRES, 17/11/2017
PAVELLÓ – SALA ANNEXA

21.00

TENNIS TAULA
CTT AMPOSTA A – CAMBRILS B
CTT AMPOSTA B – LA SELVA C

 

DISSABTE 18/11/2017

FASES COMARCALS MONTSIÀ I TERRITORIALS TERRES DE L’EBRE 2016/2017
JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA
ESPORTS D’ASSOCIACIÓ

JORNADA

1

 

 

 

MINI BÀSQUET

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

 

PRE + BENJAMÍ

CB ALCANAR

REPOSA

 

9 h

PRE + BENJAMÍ

CB AMPOSTA

CB TORTOSA A

Sala 1- p.1

10 h

PRE + BENJAMÍ

CB TORTOSA B

CB TORTOSA PR.

Temple

 

 

 

 

 

9 h

ALEVI M + F

CB AMPOSTA FEM.

CB TORTOSA A

Sala 1 – P.1

 

ALEVI M + F

CB TORTOSA B

CB AMPOSTA

Temple

 

ALEVI M + F

CB RAPITENC

CB ALCANAR

Pista Patí Rapi.

 

ALEVI M + F

CB TORTOSA FEM.

REPOSA

 

 

 

 

 

 

16.30 h

INFANTIL MASCULÍ

CG. ULLDECONA

CE ROCABRUNA

Pav. Ulldecona

 

JUVENIL M,ASCULÍ

 

 

 

FUTBOL SALA

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

11 h

PRE + BENJAMÍ

CIPTE ALCANAR PR

CFS AMPOSTA

P.E.2

12 h

PRE + BENJAMÍ

AE LA SENIA

CIPTE ALCANAR

P.E.1

 

 

 

 

 

10 h

ALEVI

CFS AMPOSTA

ESPORT FUTSAL

P.E.2

11 h

ALEVI

CFS RAPITENC

CIPTE ALCANAR

P.E.1

 

ALEVI

AE LA SENIA

REPOSA

 

 

 

 

 

 

9 h

INFANTIL + CADET

AE LA SENIA

CFS RAPITENC

P.E.1

9 h

INFANTIL + CADET

CIPTE ALCANAR

ESPORT FUTSAL

P.E.2

10 h

INFANTIL + CADET

CFS AMPOSTA CM

CFS TORTOSA SAC

P.E.1

11 h

INFANTIL + CADET

ESCOLA MASSALIO

ESCOLA QUERETES

Escola Massalio

 

INFANTIL + CADET

C. ROJA TORTOSA

CFS AMPOSTA

Pav Remolins

 

 

 

 

 

15h

JUVENIL

ALFACS- LA RAPITA

AMPA COLLBLANC

Pav. La Rapita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HANDBOL

HORA

CATEGORIA

LOCAL

VISITANT

PISTA JOC

11 h

INFANTIL MIXTE

TARRAGONA HC CF

CH AMPOSTA MX

Pav.S. Salvador

 

 

 

 

 

ESTADI

9.30 h FUTBOL BENJAMI – JOCS-
CF AMPOSTA BLANC- LA SENIA GROC

FUTBOL BENJAMI
CF AMPOSTA B – RAPITENCA C
PAVELLÓ – SALA 1

10.15 BÀSQUET PREINFANTIL
CB AMPOSTA – REUS DEPORTIU
ESTADI

11.00 FUTBOL BENJAMI
CF AMPOSTA A – FLIX
FUTBOL ALEVI F
CF AMPOSTA F – LA SENIA
PAVELLÓ – SALA 1

12.00 BÀSQUET JUNIOR MASCULI
CB AMPOSTA – CALAFELL
PAVELLÓ – SALA 2

12.00 FUTBOL SALA ALEVI A
CFS AMPOSTA A –MED. CAMBRILS
ESTADI
12.30 FUTBOL INFANTIL B
CF AMPOSTA B – ARNES
ESTADI
15H
15.00 FUTBOL CADET B
CF AMPOSTA B – ARNES
PAVELLÓ – SALA 1

15.30


17.00
FUTBOL SALA JUVENIL A
CFS AMPOSTA A – CFS SALOU B

FUTBOL SALA SENIOR
CFS AMPOSTA – FS SALOU B

ESTADI

17.00 FUTBOL JUVENIL B
CF AMPOSTA B – AMETLLA DE MAR
PAVELLÓ – SALA 2

17.00 HOQUEI BENJAMI
CHQ AMPOSTA – VILASECA B
AL LOCAL SOCIAL D´ESCACS
17.00 CAMPIONAT D´ESCACS CIUTAT D´AMPOSTA
PAVELLÓ – SALA 1

19.00 FUTBOL SALA JUVENIL B
FS AMPOSTA – POBLA MONTORNES
ESTADI

19.00 FUTBOL VETERANS
AV AMPOSTA – AV PERELLO
PAVELLÓ – SALA 2
19H


19.00


20.00
HOQUEI INFANTIL
CH AMPOSTA – LLEIDA

HOQUEI PREBENJAMI
CHQ AMPOSTA – REUS DEPORTIU C

 

DIUMENGE 19/11/2017
ESTADI
9.30
FUTBOL PREBENJAMI - JOCS ESCOLARS-
CF AMPOSTA ROIG –LA SENIA

FUTBOL ALEVI A
CF AMPOSTA A – JEUS Y MARIA
CIRCUIT MOTOCROS- ORIOLA MX PARC
9H45

09.45
11.05
13.40
V MOTOCROS DE TARDOR
Entrenaments
Curses
Entrega Premis aprox.
PAVELLÓ – SALA 1
10H30
10.30
BÀSQUET SOTS 21
CB AMPOSTA – SALLE TARRAGONA
ESTADI

11.00
FUTBOL INFANTIL C
CF AMPOSTA C– TORTOSA
PAVELLÓ – SALA 1

12.00
BÀSQUET SENIOR MASCULI
CB AMPOSTA –BB TARRAGONA NEGRE
ESTADI

12.45
FUTBOL CADET A
CF AMPOSTA A–DERTUSA
PAVELLÓ – SALA 1
15H30
15.30


17.00
FUTBOL SALA FEMENI
FS AMPOSTA – FS PAX

HANDBOL JUVENIL FEMENI
CH AMPOSTA - RIBES

Tipus activitat: Esport


Amposta.info, el digital de la ciutat d´Amposta des de 1998 (Terres de l´Ebre)

correu electrònic
Informació i avís legal

Amposta.info